Зустріч із Олександром Ірванцем

Детальна інформація

27 лютого о 18:00 запрошуємо до Музею книги і друкарства на творчу зустріч із Олександром Ірванцем в експозиційному просторі «Котляревський і сучукрліт».
Відомий український поет, прозаїк і драматург, підскарбій легендарного літературного угруповання Бу-Ба-Бу, з якого починався сучукрліт, Олександр Ірванець може багато розповісти про традицію Котляревського та її практичне втілення.
На творчій зустрічі в Музеї книги і друкарства можна буде послухати вірші, невимушено поспілкуватися з «живим класиком» про життя, літературу та історію. Зокрема, про його роман «Харків 1938», якому присвячений окремий розділ виставки «Котляревський і сучукрліт», адже в цьому тексті з феєричною дотепністю перетнулися традиції бурлеску, травестії, антиутопії та гостросюжетного бойовика. Зачинатель нової української літератури точно би лайкнув!
Адреса музею: вулиця Лаврська, 9
Вхід на захід – за квитками музею.
Вартість квитка – 30 грн (для студентів 20 грн).
Музей розташовано на території Києво-Печерської лаври, але квитки для входу в лавру купувати не потрібно: на головному вході впевнено повідомляйте, що йдете на виставку до музею, і охорона пропустить.