Теперішні виставки

Творча сила свободи. Ініціативи Майдану

Творчість Майдану – виразний вияв народної, живої, ніким не інспірованої природи народних протестів. Свавіллю та насильству влади активісти протиставляли гумор, винахідливість, креативність, варіативність ініціатив і власне мистецтво. Творчість у широкому розумінні стала потужною зброєю у боротьбі за правду, промовистою декларацією цінностей і цілей, дієвим засобом гуртування і спільної дії, особливою формою протесту і солідарності.

«Класна виставка. Від усього серця» Степана Жданова

Запрошуємо на виставку художніх робіт Степана Жданова «Класна виставка. Від усього серця» до Музею книги і друкарства України! Відкриття виставки відбудеться в межах фестивалю «Зимові забави Азбукового королівства магів і янголів» наживо з трансляцією онлайн на фейсбук-сторінку Музею книги і друкарства.

Майбутні виставки

Минулі виставки

Італійські та французькі літографії XVII-XVIII ст.

На виставці представлені 12 унікальних мініатюрних та малоформатних стародруків найвідоміших італійських та французьких типографій XVII – XVIII ст. – Парми, Венеції, Бассано, Парижа, Ліона, Авіньйона.

Виставка Людмили Богуславської. Живопис

Запрошуємо до Музею книги і друкарства України переглянути чудову виставку Людмили Богуславської.

Виставка авторських листівок

Виставка триватиме з 26 вересня до 11 жовтня 2020 року

Кілька століть тому листівка була чи не єдиним способом надіслати вітання. Нині ж вона стала особливо ексклюзивним його варіантом. У нинішнє століття інформації та глобальної диджиталізації друкована листівка, втім, не стала рудиментом.

Виставка дитячих художніх робіт Арт-студії Нова

Запрошуємо вас ознайомитись з виставкою дитячих художніх робіт арт-студії Нова

Золотослов. Моя, твоя – наша Ліна Костенко

10 березня 2020 р. буде відкрита виставка «Золотослов. Моя, твоя – наша Ліна Костенко», присвячена 90-річчю від дня народження поетки всенародного шанування Ліни Костенко.

Котляревський і сучукрліт

Творчість Івана Котляревського дала початок новій українській літературі наприкінці 18 століття, коли Україну було перетворено на колонію Російської імперії і здавалося, кращі часи ніколи не настануть.

Виставка «Свята Україна Олеся Бердника». Відкриття – 19 грудня о 17-00

З нагоди 30-ї річниці проголошення «Української Духовної Республіки» у Музеї книги і друкарства України (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника ) з 20 грудня 2019 по лютого 2020 пройде мистецько-літературна виставка «Свята Україна Олеся Бердника».

Виставка XI міжнародного іконописного пленеру “Псалми”

9 – 22 вересня 2019 року в селі Новиця на Лемківщині (Республіка Польща), в осередку Братства греко-католицької молоді «Сарепта», відбувся ХІ Міжнародний іконописний пленер.

«TERRA» Персональна виставка живопису Катерини Косьяненко

В експозиції виставки було представлено нові твори художниці з циклу «Terra» (2018), пейзажі із серії «Земля» (2016) та кілька картин із серії «Кияни та гості» (2017).

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

Виставка Віталія Мітченка – це мистецька сповідь автора більш як за 40 творчих років. І це все: сотні оформлених видань, книжкова графіка, живопис, станкова графіка та неперевершена барокова каліграфія.