Теперішні виставки

Золотослов. Моя, твоя – наша Ліна Костенко

10 березня 2020 р. буде відкрита виставка «Золотослов. Моя, твоя – наша Ліна Костенко», присвячена 90-річчю від дня народження поетки всенародного шанування Ліни Костенко.

Котляревський і сучукрліт

Творчість Івана Котляревського дала початок новій українській літературі наприкінці 18 століття, коли Україну було перетворено на колонію Російської імперії і здавалося, кращі часи ніколи не настануть.

Майбутні виставки

Виставка авторських листівок

Виставка триватиме з 26 вересня до 11 жовтня 2020 року

Кілька століть тому листівка була чи не єдиним способом надіслати вітання. Нині ж вона стала особливо ексклюзивним його варіантом. У нинішнє століття інформації та глобальної диджиталізації друкована листівка, втім, не стала рудиментом.

Минулі виставки

Виставка дитячих художніх робіт Арт-студії Нова

Запрошуємо вас ознайомитись з виставкою дитячих художніх робіт арт-студії Нова

Виставка «Свята Україна Олеся Бердника». Відкриття – 19 грудня о 17-00

З нагоди 30-ї річниці проголошення «Української Духовної Республіки» у Музеї книги і друкарства України (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника ) з 20 грудня 2019 по лютого 2020 пройде мистецько-літературна виставка «Свята Україна Олеся Бердника».

Виставка XI міжнародного іконописного пленеру “Псалми”

9 – 22 вересня 2019 року в селі Новиця на Лемківщині (Республіка Польща), в осередку Братства греко-католицької молоді «Сарепта», відбувся ХІ Міжнародний іконописний пленер.

«TERRA» Персональна виставка живопису Катерини Косьяненко

В експозиції виставки було представлено нові твори художниці з циклу «Terra» (2018), пейзажі із серії «Земля» (2016) та кілька картин із серії «Кияни та гості» (2017).

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

Виставка Віталія Мітченка – це мистецька сповідь автора більш як за 40 творчих років. І це все: сотні оформлених видань, книжкова графіка, живопис, станкова графіка та неперевершена барокова каліграфія.

ДІЯЧ НОВІТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ВІДРОДЖЕННЯ

Василь Андрійович Шендеровський (нар. 22 серпня 1942 року, м. Заставна, Буковина) – доктор фізико-математичних наук (1984), професор (1993), віце-президент Українського фізичного товариства (2004–2012рр.), дійсний член НТШ (2002 р.), організатор і виконавчий директор Міжнародного енциклопедичного бюро з фізики, провідний науковий співробітник відділу теоретичної фізики Інституту фізики НАН України.

Українська гривня доби незалежності

2 вересня 1996 року в Україні було розпочато грошову реформу, що було обумовлено проголошенням державної незалежності країни.
За 20 років свого існування національна валюта пережила багато змін і нині на обох її боках можна побачити знакові постаті та пам’ятні місця України.
В експозиції виставки представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності.
Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Виставка Василя Перевальського. Графіка

Хоч Василь Перевальський художник широкого жанрового діапазону, зокрема досить відомий у техніці олійного живопису, автор пам’ятного знака жертвам голодомору-геноциду в Україні, що встановлений біля Михайлівського Золотоверхого собору у Києві, а копія у місті Торонто, його марка вже 50 років прикрашає видавництво «Мистецтво», співавтор вітража для червоного корпусу Київського університету імені Шевченка – та на цій виставці він експонує лише книжкову графіку.

Виставка «І тільки незмінна книга!»

Виставка приурочена 125-й річниці від дня народження фундатора бібліотечної справи в Україні, літературознавця, вченого Юрія Олексійовича Меженка.

Виставка живопису і книжкової графіки художника Юрія Карєва

21-го червня о 16:00 відбудеться відкриття виставки живопису і книжкової графіки художника Юрія Карєва у зв’язку з його 70-ти річчям.