Команда музею

Директорка

Команда музею

Валентина Бочковська

Заступники директора і вчений секретар

Команда музею

Людмила Хауха

Заступниця директорки з наукової роботи

Команда музею

Ігор Абрамович

Заступник директорки з розвитку та утримання музею

Команда музею

Михайло Довбищенко

Вчений секретар

Науково-дослідний відділ зберігання і обліку музейних колекцій

Команда музею

Вікторія Белиба

головна зберігачка фондів

Команда музею

Тетяна Трофименко

провідна наукова співробітниця

Команда музею

Лариса Коренда

старша наукова співробітниця

Команда музею

Олег Будзан

художник – реставратор II категорії

Команда музею

Ніна Прасолова

реставратор

Науково-дослідний відділ з історії книги та друкарства X-XХI ст.

Команда музею

Леся Іванченко

завідувачка відділу

Команда музею

Тарас Компаніченко

провідний науковий співробітник

Команда музею

Галина Карпінчук

провідна наукова співробітниця

Команда музею

В’ячеслав Гришко

провідний науковий співробітник

Команда музею

Юрій Міщенко

провідний науковий співробітник

Команда музею

Світлана Кагамлик

провідна наукова співробітниця

Команда музею

Андрій Терехов

старший науковий співробітник

Науково-експозиційний відділ з історії книги та друкарства Х – ХХІ ст.

Команда музею

Дмитро Палій

завідувач відділу

Команда музею

Марія Гринько

провідна наукова співробітниця

Команда музею

Світлана Кушлянська

провідна наукова співробітниця

Команда музею

Богдан Поліщук

провідний науковий співробітник

Команда музею

Оксана Якушина

молодша наукова співробітниця

Команда музею

Юрій Крижановський

молодший науковий співробітник

Відділ науково-просвітницької роботи

Команда музею

Марія Дендебера

старша наукова співробітниця

Команда музею

Олександр Кучеренко

старший науковий співробітник

Команда музею

Богдан Пошивайло

старший науковий співробітник

Команда музею

Марія Пошивайло

старша наукова співробітниця

Науково-експозиційний відділ виставкової роботи

Команда музею

Любов Хамаза

завідувачка відділу

Команда музею

Олена Поліщук

провідна наукова співробітниця

Методично-допоміжний персонал

Команда музею

Діна Зюзіна

завідувачка бібліотеки

Бухгалтерія

Команда музею

Віра Жук

головна бухгалтерка

Команда музею

Олена Іщенко

провідна економістка

Команда музею

Ольга Пономарчук

провідна бухгалтерка

Команда музею

Світлана Калєдіна

провідна бухгалтерка

Господарчі відділи

Команда музею

Олександр Марченко

головний інженер

Команда музею

Сергій Розвадовський

завідувач господарським відділом

Приймальня

Команда музею

Олена Гребенюк

секретарка, інспекторка з кадрів