Виставки музею

 


Знайдено результатів: 25
Сторінка 2 з 3
Виставка авторських листівок

Виставка авторських листівок

Виставка триватиме з 26 вересня до 11 жовтня 2020 року

Кілька століть тому листівка була чи не єдиним способом надіслати вітання. Нині ж вона стала особливо ексклюзивним його варіантом. У нинішнє століття інформації та глобальної диджиталізації друкована листівка, втім, не стала рудиментом.

Теперішні виставки

Виставка дитячих художніх робіт Арт-студії Нова

Запрошуємо вас ознайомитись з виставкою дитячих художніх робіт арт-студії Нова

Золотослов. Моя, твоя – наша Ліна Костенко

Золотослов. Моя, твоя – наша Ліна Костенко

10 березня 2020 р. буде відкрита виставка «Золотослов. Моя, твоя – наша Ліна Костенко», присвячена 90-річчю від дня народження поетки всенародного шанування Ліни Костенко.

Програми

Котляревський і сучукрліт

Творчість Івана Котляревського дала початок новій українській літературі наприкінці 18 століття, коли Україну було перетворено на колонію Російської імперії і здавалося, кращі часи ніколи не настануть.

Виставка «Свята Україна Олеся Бердника». Відкриття - 19 грудня о 17-00

Виставка «Свята Україна Олеся Бердника». Відкриття – 19 грудня о 17-00

З нагоди 30-ї річниці проголошення «Української Духовної Республіки» у Музеї книги і друкарства України (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника ) з 20 грудня 2019 по лютого 2020 пройде мистецько-літературна виставка «Свята Україна Олеся Бердника».

Виставка XI міжнародного іконописного пленеру "Псалми"

Виставка XI міжнародного іконописного пленеру “Псалми”

9 – 22 вересня 2019 року в селі Новиця на Лемківщині (Республіка Польща), в осередку Братства греко-католицької молоді «Сарепта», відбувся ХІ Міжнародний іконописний пленер.

«TERRA» Персональна виставка живопису Катерини Косьяненко

«TERRA» Персональна виставка живопису Катерини Косьяненко

В експозиції виставки було представлено нові твори художниці з циклу «Terra» (2018), пейзажі із серії «Земля» (2016) та кілька картин із серії «Кияни та гості» (2017).

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

Виставка Віталія Мітченка – це мистецька сповідь автора більш як за 40 творчих років. І це все: сотні оформлених видань, книжкова графіка, живопис, станкова графіка та неперевершена барокова каліграфія.

ДІЯЧ НОВІТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ВІДРОДЖЕННЯ

ДІЯЧ НОВІТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ВІДРОДЖЕННЯ

Василь Андрійович Шендеровський (нар. 22 серпня 1942 року, м. Заставна, Буковина) – доктор фізико-математичних наук (1984), професор (1993), віце-президент Українського фізичного товариства (2004–2012рр.), дійсний член НТШ (2002 р.), організатор і виконавчий директор Міжнародного енциклопедичного бюро з фізики, провідний науковий співробітник відділу теоретичної фізики Інституту фізики НАН України.

Українська гривня доби незалежності

Українська гривня доби незалежності

2 вересня 1996 року в Україні було розпочато грошову реформу, що було обумовлено проголошенням державної незалежності країни.
За 20 років свого існування національна валюта пережила багато змін і нині на обох її боках можна побачити знакові постаті та пам’ятні місця України.
В експозиції виставки представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності.
Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Сторінка 2 з 3