Марафон віртуальних театралізованих екскурсій

Марафон театралізованих ескурсій налічуватиме дві частини:

15:00 — Віртуальна театралізована екскурсія «Київ 20-х — “Місто” Підмогильного». Під час презентації ми поспілкуємось про київські локації на сторінках творів Валер’яна Підмогильного, познайомимося з їхніми головними героями та зануримося в атмосферу Києва другої половини 1920-х.

Ініціатор заходу — «Бюро театралізованих екскурсій», проєкт Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського Університету імені Бориса Грінченка.

Орієнтовна тривалість — 45–50 хв.

Модератори — Ольга Мусіяченко та Євгенія Омельченко.

16:00 — Віртуальна театралізована екскурсія «Київ у творах Івана Нечуя-Левицького». Презентація присвячена київським місцям і типажам у творах Івана Нечуя-Левицького, якого можна назвати рекордсменом серед митців, що писали про наше місто. На сторінках творів «На Кожум’яках», «Київські прохачі», «Хмари», «Вечір на Владимирській горі» оживають колоритні та різноманітні мешканці дореволюційного Києва: дворяни, підприємці, студенти-народники, цилюрники, шляхетні панянки, перекупки та навіть прохачі. Запрошуємо поринути в епоху кінця ХІХ — початку ХХ століть!

Орієнтовна тривалість — до 1 год.

Ініціатор заходу — «Бюро театралізованих екскурсій».

Модератор: Ольга Мусіяченко.

Подія проходить в рамках програми

ХІ Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів».

Марафон віртуальних театралізованих екскурсій