Театралізована екскурсія за спогадами Олександра Кошиця

В останній день фестивалю 17 жовтня о 16.30 нашу програму завершить театралізована екскурсія за спогадами Олександра Кошиця. До музею завітає Бюро театралізованих екскурсій під керівництвом викладачки Фахового коледжу “Універсум”, Київського університету імені Бориса Грінченка Ольги Мусіяченко (проєкт Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету імені Бориса Грінченка).

До вашої уваги ідея нового маршруту театралізованої екскурсії, що охопить культові київські локації зі спогадів композитора Олександра Кошиця (1875–1944). Він знаменитий як керівник Української республіканської капели, що за дорученням Симона Петлюри пропагувала українську справу та культуру на Заході. Але мало хто знає його як талановитого оповідача, що надзвичайно любив Київ і залишив унікальні спогади про атмосферу та життя міста кінця ХІХ – початку ХХ століть. Спочатку Кошиць жив у Києві як студент Київської духовної семінарії та Київської духовної академії, а пізніше – як професійний диригент.

🔵 …«Дивитися на панночок і реготати» на Олександрівській, кататися човном по Дніпру, співати гуртом Лисенкові пісні, грати гамірного гопака на Воздвиженці, танцювати мазурку на вечірках, жити в будиночку, де, за переказами киян, колись жила легендарна Проня, диригувати хором Київської опери… Це все лише частина київської біографії Кошиця, який до кінця життя (навіть опинившись в еміграції) палко хотів повернутися до улюбленого Києва.

Театралізована екскурсія за спогадами Олександра Кошиця
Театралізована екскурсія за спогадами Олександра Кошиця
Перейти до вмісту