Презентація книги Ольги Зайченко «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!»

Книга «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!» авторства Ольги Зайченко, є інноваційною не лише для української літератури, бо включає ефект «багатоголосся», за вдалим висловом Вікторії Федоріної з Kyiv Daily, щоб сприяти самостійному осмисленню ключових аспектів само ідентифікації, а не насаджувати чергові штампи, «різними голосами озвучує важливі проблеми відносин, розглядає стосунки («я і інші», «я і я») послідовно і методично, як академічний вчений, але робить це не нудно».

Іншими словами, авторка залучає до багатостороннього діалогу замість вивершуватися над читачем як всезнаючий ментор, месія.

Книга здатна зацікавити дуже широку аудиторію. За задумом авторки – від 14 років і доки ще зберігається живий інтерес до життя та інтеграції себе в мінливому середовищі. На практиці книга вже викликала зацікавленість та вдячність у читачів від 10 до 88 років.

Програма заходів в Музеї книги і друкарства України з нагоди виходу друком «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!»:

12:30-14:30 Перед вечірка.

Фоновий показ слайд-шоу «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!» як тренінг особистісного розвитку і як арт об’єкт». Авторська екскурсія-рефлексія «Традиційні цінності українства: Самовираження VS Виживання. Менталітет – реальність (даність) чи керований конструкт?». Дискусія «Навіщо українському читачеві книга, яка спонукає самостійно обмірковувати різні мисленеві кліше»? Учасники дискусії – рецензенти книги та незалежні оглядачі, знайомі з книгою. Модераторка – авторка презентованої книги.
14:30-15:30. Вечірка.
Відео звернення художниці та вступне слово авторки про мотиви створення книги, шлях від твору до видання – історія обкладинки, форзаців, персонажів, секрети підтримки стану «книга для роздумів» (з відгуків читачів), «мандри назустріч собі» (авторське позиціонування призначення книги). Спільне читання розділів книги з гостями заходу – включно з відповідями на питання з розділів книги, рефлексіями вголос. Безпрограшна лотерея в колі п’ятьох публічних читців. Лоти – книги та оригінали ілюстрацій, підписані авторкою та художницею.

15:30-17:00. Після вечірка

Автограф сесія авторки. Збір зворотного зв’язку на відео – про захід, книгу, музей. Вільне спілкування в експозиційних залах.

Ольга Зайченко – тренерка, методистка, консультантка, засновниця та директорка Бутику розвиваючих рішень EQ Impact https://eqimpact.com.ua/

На ринку консалтингу та тренінгу України – понад 20 років. Одна з його першопрохідців та будівничих. Авторка для «Управление компанией», «Новый маркетинг», «Стратегии», «Маркетинг и Реклама», «Новости маркетинга», «Управление персоналом – Украина» та інших спеціалізованих видань з управління та маркетингу. Модераторка клубу Versus. Variation Scenario. Від протиставлення до змін. http://oversus.com.ua/

Дослідниця музеїв, авторка методичних посібників з питань підбору музейних працівників нової формації та розвитку клієнт орієнтованості музейних послуг. Ст. науковий працівник Музею книги та друкарства України.

Презентація книги Ольги Зайченко «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!»

Чекаємо на вас за адресою: вул. Лаврська 9, корпус 9 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)

Вхід за музейними квитками.

Контакти для отримання інформації та акредитації ЗМІ:

  • olga_mkdu@i.ua,
  • (044) 280-66-23, 280-79-76.
Перейти до вмісту