Події музею

 


Знайдено результатів: 39
Сторінка 3 з 5
Курбаси "Пісні лісу"

Курбаси “Пісні лісу”

В межах виставки «Поет, що ішов сходами гігантів» до 150-річчя від дня народження Лесі Українки відбудеться камерний концерт “Пісні лісу” у виконанні учасниць гурту КУРБАСИ Наталки Рибки-Пархоменко та Марії Онещак.

Всеукраїнська науково-практична конференція "Леся Українка на перехресті культур і часів"

Всеукраїнська науково-практична конференція “Леся Українка на перехресті культур і часів”

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у
Всеукраїнській науково-практичній конференції
«ЛЕСЯ УКРАЇНКА НА ПЕРЕХРЕСТІ КУЛЬТУР І ЧАСІВ»,
присвяченій 150-річчю Лариси Косач

Онлайн-розмова з творцями Різдвяної шопки з Майдану

Онлайн-розмова з творцями Різдвяної шопки з Майдану

У грудні 2013 року шестеро небайдужих працівників Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького вирішили створити різдвяну шопку на Євромайдані в Києві. Так з’явилася ідея виготовити Різдвяний вертеп – шопку, яка являє собою дерев’яний макет Вифлеємської стайні в ніч Різдва.

Наукова конференція «Українська писемність та мова в манускриптах і друкарстві»

Наукова конференція «Українська писемність та мова в манускриптах і друкарстві»

На відзначення Дня української писемності та мови 10 листопада 2020 року в Музеї книги і друкарства України за адресою – 01015, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 9 (територія Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника) відбудеться XI наукова конференція «Українська писемність та мова в манускриптах і друкарстві».

Презентація книги Ольги Зайченко «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!»

Презентація книги Ольги Зайченко «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!»

Книга «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!» авторства Ольги Зайченко, є інноваційною не лише для української літератури, бо включає ефект «багатоголосся», за вдалим висловом Вікторії Федоріної з Kyiv Daily, щоб сприяти самостійному осмисленню ключових аспектів само ідентифікації, а не насаджувати чергові штампи, «різними голосами озвучує важливі проблеми відносин, розглядає стосунки («я і інші», «я і я») послідовно і методично, як академічний вчений, але робить це не нудно».

Презентація книжки Сергія Сергійовича (Saigon) "Юпак"

Презентація книжки Сергія Сергійовича (Saigon) “Юпак”

У середу 21 жовтня о 19:00 запрошуємо на презентацію книжки “Юпак” Сергія Сергійовича (Saigon). “ЮПАК” — це роман про українське село. Зі своїми традиціями, діалектом, порядками, звичаями та вадами. Про таке, яким воно було на стику з епохою інтернету.

Марафон віртуальних театралізованих екскурсій

Марафон віртуальних театралізованих екскурсій

Уже 18 жовтня у Музеї книги і друкарства України відбудеться віртуальна театралізована екскурсія «Київ 20-х ― “Місто” Підмогильного» 😊
До речі, чи знали ви, що саме цей роман є першим урбаністичним твором української літератури❓

Live-stream "Репресована термінологія"

Live-stream “Репресована термінологія”

25 серпня о 16:00 запрошуємо до перегляду відеолекції заступника директорки з науково-методичної роботи Дмитра Палія «РЕПРЕСОВАНА ТЕРМІНОЛОГІЯ Українські термінологічні словники в експозиції Музею книги і друкарства України».

Live-stream "Типологія музейних відвідувачів"

Live-stream “Типологія музейних відвідувачів”

20 серпня о 16:00 запрошуємо до перегляду відеолекції старшої наукової співробітниці відділу науково-просвітницької роботи, кандидатки філософських наук Олени Зайченко, присвяченої основним типам музейного відвідувача, ігровій поведінці людини в музеї та побудові на ній музейної комунікації.

Сторінка 3 з 5